NOCLEGI ZAKOPANE - KOMPLEKS BULWARY

Apartament BULWARY Nr 38


Apartament BULWARY Nr 38
Ilość osób: 4 +1 Ilość pokoi: 2 Pow: 70 m2
cena od 200,00 PLN

Apartament BULWARY Nr 20


Apartament BULWARY Nr 20
Ilość osób: 3 Ilość pokoi: 2 Pow: 38 m2
cena od 160,00 PLN

Apartament BULWARY Nr 18


Apartament BULWARY Nr 18
Ilość osób: 2 - 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 53 m2
cena od 200,00 PLN

Apartament BULWARY Nr 13


Apartament BULWARY Nr 13
Ilość osób: 2 - 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 48 m2
cena od 200,00 PLN

Apartament BULWARY Nr 12


Apartament BULWARY Nr 12
Ilość osób: 2 - 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 38 m2
cena od 180,00 PLN

Apartament BULWARY Nr 11


Apartament BULWARY Nr 11
Ilość osób: 2 - 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 32 m2
cena od 160,00 PLN

Apartament BULWARY Nr 2


Apartament BULWARY Nr 2
Ilość osób: 2-4 Ilość pokoi: 2 Pow: 40 m2
cena od 180,00 PLN

Jeśli wybierasz się pod Tatry i interesuje Cię nocleg w atrakcyjnej części Zakopanego, pragniemy zaoferować zakwaterowanie w kompleksie apartamentów przy Bulwarach Słowackiego. Ciekawe położenie, tuż przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy prawdziwym górskim strumyku, sprawia, że Bulwary to jedna najciekawszych lokalizacji w Zakopanem. Blisko stąd do Centrum, na słynne Krupówki - tylko 10-15 minut spacerkiem, gdzie na turystów czeka moc atrakcji. Niedaleko jest także do Kuźnic, miejsca z którego zaczynają się tatrzańskie szlaki oraz startuje kolej linowa na Kasprowy Wierch. W pobliżu położona jest również skocznia narciarska Wielka Krokiew. Narciarze wybierający noclegi przy Bulwarach Słowackiego cenią sobie bliskość kompleksu pod Nosalem, który od lat służy amatorom białego szaleństwa.

Kompleks Bulwary Słowackiego oferuje 8 komfortowych apartamentów przeznaczonych na nocleg zarówno dla par, rodzin z dziećmi, jak i grup przyjaciół – maksymalnie do 4 osób. Wszystkie mieszkania są doskonale wyposażone, co sprawia, że goście zwiedzający Tatry i Zakopane mogą odpocząć w znakomitych warunkach. Najmniejszy z apartamentów ma 30 m kwadratowe, największy zaś 70. Ta bogata oferta sprawia, że każdy turysta znajdzie tu nocleg na miarę własnych potrzeb i upodobań, a także portfela.

Warto wspomnieć też o zasadniczej różnicy pomiędzy wynajmem własnego apartamentu a tym, co spotyka nas w zakopiańskich pensjonatach oferujących noclegi. W pełni wyposażone mieszkanie zapewnia prywatność i domową atmosferę bez konieczności dzielenia swojej przestrzeni z kimkolwiek innym. Polecamy więc wszystkim stałym bywalcom Zakopanego odmianę w postaci noclegu w apartamencie przy Bulwarach Słowackiego. Warto dodać, że mimo nieporównywalnych korzyści z takiej opcji i bardzo wysokiego standardu, nasze ceny nie przekraczają możliwości finansowych większości Polaków. Po sezonie zaczynają się one już od 140 zł za noc w apartamencie, co dzielone na przykład na 4 osoby daje jedną z najniższych cen spośród tych, które oferuje Zakopane.

Nasza oferta spodoba Ci się niezależnie od tego, czy jesteś górskim turystą, pragnącym zdobyć pobliski Giewont lub Kasprowy, czy też preferujesz Krupówki, Gubałówkę i inne atrakcje w centrum miasta. Stąd wszędzie jest blisko, a uniwersalna oferta zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego Gościa.