KOMPLEKSY

Apartamenty BULWARY
Ilość: 8 Max osób: 32
Apartamenty POD GUBAŁÓWKĄ
Ilość: 21 Max osób: 84

Facebook

Kontakt

Apartamenty Zakopane 
tel. +48 602 48 78 77 
Zapytaj o termin

NOCLEGI ZAKOPANE - KOMPLEKS BULWARY

Apartament OPAL


Apartament OPAL
Ilość osób: 4 +1 Ilość pokoi: 2 Pow: 70 m2
cena od 200,00 PLN

Apartament PERŁA


Apartament PERŁA
Ilość osób: 2 - 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 53 m2
cena od 200,00 PLN

Apartament SZMARAGD


Apartament SZMARAGD
Ilość osób: 2 - 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 48 m2
cena od 200,00 PLN

Apartament AGAT


Apartament AGAT
Ilość osób: 3 Ilość pokoi: 2 Pow: 38 m2
cena od 160,00 PLN

Apartament RUBIN


Apartament RUBIN
Ilość osób: 2-4 Ilość pokoi: 2 Pow: 40 m2
cena od 180,00 PLN

Apartament GRANAT


Apartament GRANAT
Ilość osób: 2 - 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 38 m2
cena od 180,00 PLN

Apartament BURSZTYN


Apartament BURSZTYN
Ilość osób: 2 - 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 32 m2
cena od 160,00 PLN

Jeśli wybierasz się pod Tatry i interesuje Cię nocleg w atrakcyjnej części Zakopanego, pragniemy zaoferować zakwaterowanie w kompleksie apartamentów przy Bulwarach Słowackiego. Ciekawe położenie, tuż przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy prawdziwym górskim strumyku, sprawia, że Bulwary to jedna najciekawszych lokalizacji w Zakopanem. Blisko stąd do Centrum, na słynne Krupówki - tylko 10-15 minut spacerkiem, gdzie na turystów czeka moc atrakcji. Niedaleko jest także do Kuźnic, miejsca z którego zaczynają się tatrzańskie szlaki oraz startuje kolej linowa na Kasprowy Wierch. W pobliżu położona jest również skocznia narciarska Wielka Krokiew. Narciarze wybierający noclegi przy Bulwarach Słowackiego cenią sobie bliskość kompleksu pod Nosalem, który od lat służy amatorom białego szaleństwa.

Kompleks Bulwary Słowackiego oferuje 8 komfortowych apartamentów przeznaczonych na nocleg zarówno dla par, rodzin z dziećmi, jak i grup przyjaciół – maksymalnie do 4 osób. Wszystkie mieszkania są doskonale wyposażone, co sprawia, że goście zwiedzający Tatry i Zakopane mogą odpocząć w znakomitych warunkach. Najmniejszy z apartamentów ma 30 m kwadratowe, największy zaś 70. Ta bogata oferta sprawia, że każdy turysta znajdzie tu nocleg na miarę własnych potrzeb i upodobań, a także portfela.

Warto wspomnieć też o zasadniczej różnicy pomiędzy wynajmem własnego apartamentu a tym, co spotyka nas w zakopiańskich pensjonatach oferujących noclegi. W pełni wyposażone mieszkanie zapewnia prywatność i domową atmosferę bez konieczności dzielenia swojej przestrzeni z kimkolwiek innym. Polecamy więc wszystkim stałym bywalcom Zakopanego odmianę w postaci noclegu w apartamencie przy Bulwarach Słowackiego. Warto dodać, że mimo nieporównywalnych korzyści z takiej opcji i bardzo wysokiego standardu, nasze ceny nie przekraczają możliwości finansowych większości Polaków. Po sezonie zaczynają się one już od 140 zł za noc w apartamencie, co dzielone na przykład na 4 osoby daje jedną z najniższych cen spośród tych, które oferuje Zakopane.

Nasza oferta spodoba Ci się niezależnie od tego, czy jesteś górskim turystą, pragnącym zdobyć pobliski Giewont lub Kasprowy, czy też preferujesz Krupówki, Gubałówkę i inne atrakcje w centrum miasta. Stąd wszędzie jest blisko, a uniwersalna oferta zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego Gościa.