NOCLEGI ZAKOPANE - KOMPLEKS BORUTA

Apartament BORUTA 2


Apartament BORUTA 2
Ilość osób: 2 - 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 52 m2
cena od 160,00 PLN

Apartament BORUTA 4


Apartament BORUTA 4
Ilość osób: 2-4 Ilość pokoi: 2 Pow: 52 m2
cena od 160,00 PLN

Apartament BORUTA 5


Apartament BORUTA 5
Ilość osób: 4 Ilość pokoi: 2 Pow: 45 m2
cena od 160,00 PLN

Już od wakacji nasza oferta rozszerzy się o nowe Apartamenty mieszczące się pod samą Gubałówką. Zaledwie 150 m do kolejki i 300 m do Krupówek. Nowe Apartamenty w samym centrum miasta!!!

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak magicznym miejscem jest słynna Gubałówka. Ta wręcz legendarna góra malowniczo położona jest pod Tatrami, w Zakopanem. Słynie przede wszystkim z kolejki linowo-terenowej Polskich Kolei Linowych, która wywozi turystów na jej szczyt od niepamiętnych czasów. Warto zwrócić uwagę również na fakt, że u podnóża Gubałówki znajduje się targ oraz rozpoczyna najsłynniejsza ulica w naszym kraju - Krupówki. Nocować w tym szczególnym miejscu to marzenie niejednego turysty.

Dla wszystkich, którzy kochają Gubałówkę, przygotowaliśmy dwa apartamenty u jej podnóża. Kompleks Pod Gubałówką to noclegi centrum, doskonale zlokalizowane nie tylko ze względu na bliskość słynnej góry, ale także ze względu na niewielką odległość do Krupówek. Dzięki temu dostajecie Państwo w niewielkie odległości od miejsca nocowania możliwość skorzystania z większości zakopiański atrakcji. Każdy apartamentzlokalizowany jest zaledwie 200 metrów od dolnej stacji kolei oraz 350 metrów od Krupówek. Zamiast szukać noclegu w odleglejszych częściach miasta, skorzystaj z naszej oferty! Jesteśmy pewni, że to, co dla Ciebie przygotowaliśmy, spełni Twoje oczekiwania.

Staraliśmy się tak przygotować naszą ofertę, aby luksusowe apartamenty sprostały wymaganiom każdego Gościa odwiedzającego Zakopane, niezależnie od tego, w jaki sposób planuje on spędzić wolny czas pod Tatrami. Pełne, stylowe wyposażenie, nowoczesna architektura i piękne widoki przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym turystom. Budynek, w którym oferujemy noclegi centrum, oddany został do użytku w 2016 roku, co sprawia, że są to prawdopodobnie najnowsze apartamenty w Zakopanem. Oferujemy komfortowe pokoje dla rodzin z dziećmi czy grup przyjaciół od 2 do 4 osób. Noce w nich spędzone na długo zapadną Wam w pamięć.

Dzięki doskonałej lokalizacji bez problemu można dostać się do kolejki na Gubałówkę, nie musząc w tym celu używać samochodu. A na szczycie o każdej porze roku czeka na nas moc atrakcji: tor saneczkowy, knajpki, restauracje, w zimie wyciągi narciarskie dla początkujących, ale przede wszystkich przepiękny widok na Tatry i Zakopane. Prowadzi stąd też piękna, widokowa ścieżka w stronę Kościeliska, która zahacza o górne stacje wyciągów na Polanie Szymoszkowej i Butorowym Wierchu.

Jeśli jeszcze nie byłeś na Gubałówce, koniecznie odwiedź to miejsce, korzystając z naszych apartamentów w samym centrum Zakopanego!